მამობის დადგენის ტესტი თბილისში
ბიოლოგიური მამობის დასადგენად, შეგიძლიათ ჩაატაროთ დნმ ტესტი მამობის დადგენაზე. დღესდღეობით ეს არის ყველაზე ზუსტი მეთოდი ყველა არსებულიდან. ამ დნმ ტესტის სიზუსტე მამობის დასადასტურებლად 99,999999%-ს აღწევს. მამობის დადგენაზე დნმ ტესტის შედეგის აბსოლუტური სიზუსტის უზრუნველსაყოფად, ლაბორატორიაში ტარდება ორი პარალელური ანალიზი სპეციალისტთა სხვადასხვა ჯგუფის მიერ. შემდეგ მამობის დადგენაზე დნმ ტესტის შედეგები მოწმდება ლაბორატორიის გამგის ხელმოწერით და ლაბორატორიის ბეჭდით. დამატებითი მონაწილე ან არასტანდარტული ნიმუში 127 ლარი.
მამობის დადგენა სასამართლოთი
მამობა დადგენა ორსულობის დროს
მამობის დადგენაზე დნმ ტესტის ფასი
549 499* ₾
ეს ფასი მოქმედებს თუ თქვენით ავიღებთ ანალიზს და თქვენით გაუკეთებთ გააგზავნას ანალიზს
რა შემთხვევაში ტარდება დნმ ტესტი მამობის დადგენაზე?
მამობის დადგენა
არსებობს მრავალი სიტუაცია, როდესაც აუცილებელია დნმ-ის ანალიზის გაკეთება მამობის დასადგენად. სტატისტიკური მონაცემების მიხედვით, ყოველი მეექვსე მამაკაცი სხვის შვილს ზრდის. აქ მოყვანილია მხოლოდ რამდენიმე მიზეზი მამობის დადგენაზე დნმ ტესტის გასაკეთებლად:
• მამაკაცი არ არის დარწმუნებული, რომ ის არის საკუთარი შვილის ნამდვილი (ბიოლოგიური) მამა.
• ქალს ეჭვი ეპარება იმაში, თუ რომელი მამაკაცია მისი შვილის ნამდვილი მამა.
• მამის მხრიდან ბავშვის რომელიმე ნათესავი არ არის დარწმუნებული ბავშვთან ნათესაური კავშირის არსებობაში.
• აუცილებელია ოფიციალური ექსპერტიზის დასკვნა, სასამართლო გენეტიკური ექსპერტიზა, სასამართლო დნმ ექსპერტიზის ჩატარება აუცილებელია ნებისმიერ სახელმწიფო ორგანოებში შემდგომი მიმართვისთვის (სასამართლო, მმაჩი, მეურვეობის ორგანოები, სამემკვიდრეო უფლებებში შესვლისათვის, სასამართლოში მონაწილე მხარეებს შორის ქონების გაყოფისა და ალიმენტის მისაღებად).
ლაბორატორიას გააჩნია სრული აკრედიტაცია და სერტიფიცირება. დასკვნები სრული და განვრცობილია. გენეტიკური დნმ ექსპერტიზა ხდება მთავარი მტკიცებულება სამართლებრივ დავებში და მიიღება საქართველოს ყველა სასამართლოსა და სამთავრობო უწყების მიერ.
როგორ გავაკეთოთ დნმ ტესტი მამობის დასადგენად
მამობის დასადგენად დნმ ანალიზის ჩასატარებლად მონაწილეებისგან დნმ ნიმუშის აღების პროცესი სრულიად უმტკივნეულოა და დაახლოებით 4-6 წუთი სჭირდება. ძალიან ხშირად, დნმ ნიმუში, რომელიც გამოიყენება განსახილველ გენეტიკურ ტესტში, არის პირის ღრუს ნაცხი ბამბის ჩხირის გამოყენებით (ლოყის შიდა ბოკალური ეპითელიუმის ნიმუშის აღება), ან პოპულარულად ნერწყვის ტესტი (სტანდარტული დნმ ნიმუში).
სად გავაკეთოთ დნმ ტესტი მამობის დასადგენად
მამობის დადგენაზე დნმ ტესტის გაკეთება შესაძლებელია:
როგორ ხორციელდება მამობის დადგენაზე დნმ ტესტის ღირებულების გადახდა და შედეგების მიღება
დნმ ტესტი მამობის დადგენაზე თბილისი-ში
ჩვენი გენეტიკური ცენტრი აკეთებს ნებისმიერ დნმ ტესტს მამობის დადგენაზე და წარმოადგენს ლიდერს დნმ ტესტების დარგში. ამის დამსახურებით, ჩვენ შეგვიძლია ვუზრუნველყოთ მამობის დადგენის ტესტის ყველაზე დაბალი ფასი თბილისში. გენეტიკური კვლევა _ ეს ჩვენი სპეციალობაა!
ჩვენთან პირდაპირ დაკავშირებისას დარწმუნებული იყავით, რომ იღებთ თბილისში მამობის დადგენის ყველაზე დაბალ ღირებულებას.
ყველაზე მაღალტექნოლოგიური აღჭურვილობის, აპრობირებული მეთოდებისა და სამეცნიერო-ტექნიკური შემუშავებების წყალობით, ჩვენ შეგვიძლია ჩავატაროთ დნმ ტესტები მამობის დასადგენად დედის ნიმუშების მონაწილეობის გარეშე (საკმარისია მხოლოდ მამისა და შვილის დნმ-ის ნიმუშები).
თუ გჭირდებათ დნმ ანალიზი გენეტიკური გამოკვლევით სასამართლოსთვის, გენეტიკოსებს შეუძლიათ ჩაატარონ სასამართლო ექსპერტიზა დოკუმენტების სრული ნაკრებისა და განვრცობილი ექსპერტიზის დასკვნის მომზადებით.
ჩვენი სპეციალისტები დაგეხმარებიან გაერკვეთ თქვენს კონკრეტულ სიტუაციაში. ამისათვის მიიღეთ უფასო კონსულტაცია და გაიარეთ მამობის ტესტი თბილისში ჩვენს ვებ-გვერდზე არსებული ფორმის შევსებით ან დარეკვით: +995 322 47 01 95 ტელეფონზე 24 საათის განმავლობაში.

Установление отцовства
Чтобы установить биологическое отцовство, Вы можете провести тест ДНК на определение отцовства. На данный момент — это самый точный метод из всех существующих. Точность этого анализа ДНК достигает 99,999999% на подтверждение отцовства.
Для абсолютной точности результата анализа ДНК отцовство, в лаборатории проводится параллельно два анализа разными группами специалистов. Затем результаты экспертизы ДНК на отцовство заверяются подписью заведующего лабораторией и печатью лаборатории. Дополнительный участник или нестандартный образец 127 лари.
Отцовство во время беременности
Цена ДНК-теста на отцовство
549 499* лари
Цена действует при самостоятельном сборе и отправке
В каких случаях проводят ДНК анализ на отцовство
მამობის დადგენა
Существует много ситуаций при которых требуется сделать ДНК анализ на определение отцовства. Исходя из статистических данных, каждый шестой мужчина воспитывает чужого ребенка. Вот только некоторые причины сделать тест ДНК на установление отцовства:
• Необходимо официальное заключение, судебно-генетическая экспертиза, проведение судмед ДНК экспертизы для дальнейшего обращения в любые государственные органы (суд, ЗАГС, органы опеки, для вступления в права на наследство, раздел имущества между сторонами судебного разбирательства и получения алиментов).
Лаборатория имеет полную аккредитацию и сертификацию. Заключения являются полными и развернутыми. Генетическая экспертиза ДНК на отцовство становится основным доказательством в судебных спорах и принимаются всеми судами и государственными учреждениями Грузии.
Как сделать ДНК-тест на установление отцовства
Если не представляется возможным, по каким-то причинам, получение стандартного образца, есть возможность забора других образцов, которые называются НЕстандартные образцы: кровь, парафиновый блок, окурки, волосы, любые биологические пятна и жидкости, ногти, столовые приборы, т.д. Подробный перечень с описанием смотрите тут.
Где сдать ДНК-тест для установления отцовства
Сдать ДНК-тест на установление отцовства возможно:
Как оплатить ДНК-тест установление отцовство до рождения ребенка
ДНК-тест на отцовство в Тбилиси
Наша генетический центр делает любые ДНК анализы на отцовство и является лидером в области ДНК анализов. Благодаря этому мы можем предоставить самую низкую цену ДНК-теста при установлении отцовства в  Тбилиси. ДНК-тест отцовство – это наша специализация!
Обращаясь к нам напрямую, Вы можете быть уверены, что получаете саму низкую стоимость на установление отцовства в Тбилиси .
Благодаря использованию самого высокотехнологичного оборудования, проверенных методик и научно-технических разработок  ДНК-тесты для установления отцовства мы можем проводить без участия образцов от матери (достаточно только ДНК образцы от отца и ребенка). Если Вам требуется ДНК анализ с проведением генетической экспертизы для суда, генетики могут провести судебную экспертизу с оформлением полного комплекта документов и развернутого экспертного заключения.
Наши специалисты помогут разобраться в Вашей конкретной ситуации. Для этого получите бесплатную консультацию и пройдите ДНК-тест на отцовство в Тбилиси, заполнив форму на нашем сайте или позвонив по телефону: +995 322 47 01 95 круглосуточно.